Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ribarszki #83 üzenetére

    Hát most akkor a fene tudja, már végképp össze vagyok kavarodva a sok edition láttán. Megnéztem a miénk szárát, a rudat, arra absolute van írva, nem total clean. Tehát akkor az a verzió van nekünk.

    Az alkatrészek nagyobb része is megvan, de sokat közűlük nem használunk, a szekrényben vannak elpakolva, ráadásul én úgy emlékszem, azok külön lettek véve.
    Az átváltható sörtés fejre egyáltalán nem emlékszem, hogy volna. Szerintem most látok ilyet először, valamint a rúdra pattintható fejtartó sem rémlik.

    Megnéztem pár használt szettet az ebayen, itt pl jár a fejtartó az V10 absolutehoz. Hmmm, érdekes. Plusz azok is, amikről eddig azt hittem, hogy meg sincsenek, vagy ha vannak, akkor külön vettem őket.
    Nem ma volt, az tény, de lehet akkor az én emlékeim tévesek, ami a kiegészítők vásárlását illeti. Könyökcsövünk az biztosan nincs, és nem is volt a szettben, ez tuti. Valamint a gégecső sem volt benne, mert azt is külön vettem.

    De én emlékszem egy kartondobozra, amit liciten nyertem ebayen, és abban volt pár fej ... meg is találtam közben, már régi a vásárlás, így minden részlet nem visszakereshető, és sajna nem is nagyítható, de ebből talán látszik:

    és ott van mellette a gégecső is, tehát valóban vettem egy szettet, de az viszont elképzelhető, hogy ebben az egyedüli újdonság, a középső/alsó picike sima szívófej volt, amit talán pont az autótakarítás miatt vettem, a másik kettő meg volt eredetiben is.
    És így egyben olcsó volt, ha ideveszem, hogy a gégecső is kellett, meg a picike hagyományos fej (egyébként nem vált be) a másik kettő sörtésből pedig akkor lehet, hogy 2-2 darab van idehaza.

    A V15 viszont egyre jobban tetszik, még lehet, hogy piacra dobom a V10-et, és bevállalok egy újat a V15-ből. Elgondolkodtató. £200-250 körül szerintem ki tudnék szállni belőle, ha rendesen kitakarítom, dobozába visszacsomagolom, plusz vállalok rá 3 hónap garit az ebayen.
    Sokkal kiforrottabnak tűnik, mint a V10 ... de ez mondjuk természetes. A lézeres fluffy fej illeszthető a V10-re vajon?

Új hozzászólás Aktív témák