Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Q #83 üzenetére

    Ugye, ugye... Hát a magyar hivatalos oldal fórumán meg azzal jönnek nekem, hogy ez egy több mint négyéves gép (egészen pontosan lassan hatéves, ha jól tudom, 2009-ben jött ki?), ami igaz is. Csakhogy amikor az ember olvasa, hogy az újabb és újabb fw-kben mennyi mindennel bővítették a tudását és tették stabilabbá, akkor az ember nehezen tudja elfogadni, hogy "éppen az enyémet" nem tudom akutálissá, a mostaniakkal egy szintre hozni. A 2011 májusi fw is egész jó volt, most kezdem megtapasztalni, de amikor látom, hogy az utolsó fw-kben már mik voltak, akkor rossz érzés fog el, s kezd kinyílni az a bizonyos bicska... Sőt, én asszem még olyat is láttam, hogy a 3D-t is belapakolták valamelyik fw.be, de lehet, hogy az nem hivatalos volt. Engem mondjuk nem érdekel a 3D, de mennyire értékesebb lenne egy olyan masina, pláne, ha ezt egy egyszerű szoftverfrissítéssel el lehetne érni.
    Azt már észrevettem, hogy a színes gombokkal lehet valamit kavarni a jukeboxhoz, de amikor elkezd szkennelni, írja is, hogy melyik gombbal mit lehet csinálni, csak ezt elsőre nem figyeltem meg. Sajnos olyan gombokat is ír, amik a C-200 távján nincsenek, vagyis ez egy általános jukebox, nem konkrétan a C-200-ra csinálták.
    A Jukebox, s még egy-két netes tudása kicsit felvillanyozott, de az, hogy nem megy a frissítés, illetve, hogy mennyire lassan lezeli a hálózatot, az elszomorít. Tényleg a szerviz fogja eldönteni a sorsát.
    Amúgy írtad, hogy neked is vannak/voltak PH cuccaid. Azok milyenek voltak hálón? Még .mkv-val nem próbáltam, de Bluray-vel nagyon lassan megy NAS-ról. A DVD.ket már megfelelően kezeli. De nagyon sok koncertfilmem van Bluray-n a NAS-on.

    Ja, és elsőre nagyon úgy tűnik, hogy nagyon jó a hangja! Nekem sokkal dögösebbnek, dinamikusabbnak tánik, mint a korábbi Asus Oplay-m, pedig mindkettő ugyanarra az Emotiva XDA-2 DAC-ra van kötve, s NAS-ról ugyanazokkal a zenékkel simán lehet összehasonlítani. Sokkal ütősebb a C-200 hangja, szerintem, de ezt még majd meg kell rendesen fülelni.

Új hozzászólás Aktív témák