Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz c4 #172 üzenetére

    Ma már egész jó HTPC-ket össze lehet rakni, és a szoftverek is sokat fejlődtek, régebben én is próbálkoztam már, de akkor az volt a gond, hogy ha izmosabb filmet akartam nézni ahhoz erős gép is kellett, és az már nem volt kivitelezhető passzív géppel, vagy mini géppel, de idő közben sok minden megváltozott, most már az integrált videó vezérlők is sokat tudnak és kellően erősek ahhoz, hogy akadás mentesen vigyék a filmeket.
    A távirányítás is sarkalatos pont nálam is, mert nálam is használná más is film nézésre, és ők bizony nem konyítanak annyira a géphez, ezért fontos az egyszerű és könnyű távvezérlés, ami bizony egy androidos telefonnal, vagy táblagéppel tökéletesen kivitelezhető már.

    De kezdetben sok sebből vérzett még a szoftver is, ami bizony nagyon sok kellemetlenséget okozott, de ahogy legutoljára néztem bizony ez is sokat változott, és már ez is kinőtte a kezdeti gyerekbetegségeket.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák