Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ktomek

    aktív tag

    válasz DM-Fan #9298 üzenetére

    Bocsánat, valóban a távollevők közt létrejött szerződésre vonatkozik a három nap, ami egyébként nyolc. :) ....viszont én ezt webshopban rendeltem! Meg van a visszaigazoló levél is (kedvezmény: 0% , ár: 108.500.- ) Az más tészta, hogy a szállítást "személyes átvétel" útján oldottam meg. No, ez vajon minek számít? :)

    Egyébként az eladó száját elhagyta a kijelentés, hogy semmi baja! Illetve azt mondták, hogy mindössze annyi, hogy letörölgették ronggyal a talpát, és minimális hajszálkarcok keletkeztek ettől rajta. ...szóval ennyiben tér el a gyári állapottól. Ez -ezek szerint- nem volt igaz. Persze lehet, hogy ők nem tudtak róla, nem akarok rosszat feltételezni.

    Az aggaszt leginkább, hogy mindkét eladó meglehetős arroganciával fogadta a reklamációmat, pedig igyekeztem a lehető legilledelmesebben jelezni feléjük a dolgot. (Egyik sem köszönt, amikor bementem, majd odalépve a pulthoz is csak bámult rám az egyik, azt sem kérdezte, hogy mi a jóédesanyámat akarok ott tőle (vagy igen, de csak magában) ...jó magyar módra! )

    Esetleg van-e valakinek még valami tippje, hogy mivel érvelhetnék ma délután? (tudom, hogy részben én vagyok a hunyó azzal, hogy nem próbáltam ki alaposabban a vásárláskor)

    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák