Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Mezga Aladár #87397 üzenetére

    Az azért kicsit más, a hangfalak kellő odafigyelés mellett évtizedeket elmennek, a régi, egyszerűbb konstrukciójú, túlméretezett bordákkal szerelt erősítők szintén. Nézz bele egy mai átlagos AVR belsejébe! Olyan alkatrésztemető, hogy még a szakember számára is elektronikai rémálom, nagy az esély a meghibásodásra, ami gyakran be is következik náluk. A TV-kről nem is beszélve, a Samsung-ok nagy hányadban hullottak mindig is, de ha nem is romlik el, a panelamortizáció minden mai TV-nél tetten érhető.

    Márk: a Sony csúcs LCD-i között érdmes nézelődni, ott már lehet találni elég jót.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • salapp

    addikt

    válasz Mezga Aladár #87397 üzenetére

    A házimozi erősítőm egy lassan 19 éves Sony, ami hozzánk a mai napig megfelelő, röhej, de HD hangokat is tud, nyilván nem hdmi-vel, mert azt hiába keresnéd rajta (Dune Max 7.1 analóg kimenetéről mehetne a buli, bár jelenleg ezt nem használom ki). Volt 1980-as Marantz PM-4 erősítőm, na azt ma már sajnálom, hogy eladtam, az valami egészen különleges énekhangokat tudott (bár már cserélni kellett volna benne lassan a kondikat - ez 2010 körül lehetett, illetve átnézni a forrasztásokat, csatikat), meg Sony TA-FA30ES, az már meg se közelítette az ős-malacot, szóval én is elismerem a régi, évtizedes használatra tervezett darabokat.
    De ma már nem vennék mások által használt (sajnos manapság nagy eséllyel németeknél kukázott) ilyen audiotechnikát sem.

    Márk #87396: Ha látnál jól beállított, nem foltos, stb. Sony XE9005-öt, jó forrással, normális környezeti fényviszonyokkal, könnyen lehet, hogy meglepődnél, mit tud. De sajna ez el is vész, amint oldalazol kicsit. :(((

    Joshi: Te mindig ráteszel egy lapáttal, gondoltam én is, hogy betehetném a ZD9-et, de mondom, ennyire ne durvuljunk, erre meg is jöttél. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák