Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz balisz #83703 üzenetére

    Egymás után volt nálam ST/GT/VT60, János mindhármat mérte, kalibrálta. Egyúttal eldöntöttem, hogy az 55 (nagyobb nem fér a két ablak közötti falra) colos VT számomra túl drága, az ST képminősége nem fogott meg annyira, mint a GT, ezért inkább utóbbit vettem 50 colosban, mint az ST-t 55-ösben.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz balisz #83703 üzenetére

    "Nem is nagyon halottam még elégedetlen ST50 tulajdonosról, azért ez mond valamit."

    Mert nem olvastál anno eleget a témában. A leginkább sávosodó modell volt az összes közül, ami azt eredményezte, hogy anno tömegesen vitték vissza az ST50-eket. Itt a topicban is volt, aki a harmadik példánnyal volt úgy-ahogy elégedett homogenitás terén, de aztán egy év után inkább ő is lecserélte GT60-ra. És rajta kívül is igen sok panasz volt itt is, máshol is, kis túlzással egy évig másról sem szólt a topic. Lehet, hogy annak, aki kifogott egyet a kevés közel hibátlan példányból, annak bomba ár/érték arányú készülék volt, de bennem inkább a vásárlók tömeges panasza és a visszacserélés miatti bosszankodásuk emléke maradt meg. Szóval az idő azért hajlamos megszépíteni az emlékeket.

    Persze, a GT50-ek között is volt ilyen hibás példány, nem egy. Na, ez is egy plusz adalék amellett, amit ma korábban írtam, hogy objektív és szubjektív szempontok alapján is sokkal-sokkal jobb vétel volt a 60-as széria bármely példánya, ár/érték arány ide vagy oda. Egyébként a mai csúcs LED/OLED árakat figyelembe véve a 65VT60-hoz is igencsak nyomott áron lehetett hozzájutni több helyen is, szóval én azzal kapcsolatban sem gondolom azt, hogy ne lett volna a legjobb ár/érték arányú dolog.

    Nyilván, amit írsz, az is igaz: a rosszat/hibásat/kevésbé jót is láthatja valaki überkirálynak, aki nem látott jobbat/nincs igénye jobbra.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák