Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Dudee #70276 üzenetére

    Halkan súgom csak meg, hogy az LCD is beéghet. Nem egy LCD TV-n láttam már ugyanúgy beégett RTL-logót, ahogy plazmán meg nem.
    Még halkabban súgom meg, hogy az OLED ilyen szempontból pontosan ugyanolyan lesz, mint a plazma.

    A plazma nem (csak) emiatt fingott ki, hanem a sok tudatlan ember és a mesterségesen táplált sztereotip baromságok miatt. A múltkor volt alkalmam a MM-ban nézegetni hosszasan az LCD TV-ket: konkrétan a 65VT60 árából egy 55"-os Sony-t tudnék venni, ami úgy-ahogy elviselhető képet ad - szigorúan csúcsminőségű fullHD anyagból, mert kisebb felbontáson, vagy alacsonyabb bitrátával úgy elvérzik, mint a picsa. A 60"+ LCD-k már kvázi a megfizethetetlen kategória, a 4k-ról és az ívelt baromságokról meg már ne is beszéljünk! Emellett ha egy ilyen készülék tulaját leültetném a 65VT60 elé, minden bizonnyal lef*sná a bokáját döbbenetében. Pláne, ha megtudná, hogy alig több, mint feleannyiba kerül, mint az 55"-os banán alakú vacakja.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Gabesz26

    senior tag

    válasz Dudee #70276 üzenetére

    Kicsit erősen fogalmaztam (ezért utólag is bocsánat a kérdezőtől), de én még kiállított LCD-t sem vennék nemhogy plazmát. A beégéstől eltekintve pl. a karcok, egyéb sérülések miatt, mert valljuk be nem arról híresek a kiállított darabok, hogy kesztyűs kézzel bánnak velük...

    Az pedig, hogy kiállított darabot teljes áron vesz meg valaki számomra szintén nagyon furcsa (még vadiúj, csomagolt darabok esetén is érdemes alkudozni akár egy MM-ben, Euronicsban is), ennyi erővel akkor a használt piacon is mehetnének új áron a készülékek, mert többségében sokkal jobb állapotban vannak a kiállítottaknál.

Új hozzászólás Aktív témák