Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Gabor970 #5672 üzenetére

    Már megbocsáss, de meglehetősen össze-vissza érvelsz. Először a HDMI kábel árát hozod fel, aztán melléteszed a hangfalkábel vastagságát. Vajon mi köze van a kettőnek egymáshoz, és kinek jó, ha megpróbáljuk összemosni az erőteljesen eltérő vezeték felhasználást?
    Egyrészt lehet építeni 600 Ft-ból jó HDMI kábelt, mert az anyagköltség kijön annyiból. Az már más kérdés, hogy boltban kapsz-e ennyiért megfelelő minőségűt. Megfelelő alatt olyanra gondolok, amit a szabványt dédelgető szövetség annak tart, tehát mindenben bőven megfelel a specifikációnak. Persze ők csak botfülű mérnökök gyülekezete, de én hajlamos vagyok hinni nekik...
    Másrészt a hangfalkábel vastagsága miként kapcsolódik a HDMI kábel árához?

    Ha szakszerűen megtervezett és kivitelezett elektromos hálózatról beszélünk, akkor nem szabad különbséget hallanod a villásdugó forgatásával. Ha mégis hallasz, akkor
    1. Pszichés zavar jelentkezik nálad,
    2. Elcseszték a házban a hálózatot, indulj panaszkodni az illetékeseknél.

    "meg tudom mondani, hogy a nekem tetsző irányban van-e bedugva. (tisztességes forrásról, mondjuk LP"

    Hát igen, még véletlenül se egy jobb mintavételezésű és frekvencia átvitellel rendelkező SACD-vel vagy hasonszőrű társaival teszteld, hanem ratyi analóg forrással, mert a végén még nem hallod...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák