Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz madgie #5226 üzenetére

    Ha akad, akkor ott valami nincs rendben és teszek rá, hogy egy i7-es procival, 16 GB rammal ellátott PC-n megy-e (mert ha jól látom, ez muzsikál nálad) - nem ilyen vasra kéne release-t optimalizálni. Normális készítő leteszteli több asztali lejátszón is, mert ha a Popin akad, akkor gondolhatod, hogy a kisebb, belépő lejátszókon mit fog művelni. A 20-25 GB-os fájlok sem akadnak, ha normálisan van megcsinálva a kiadás. De mondom, ráadásul ott van az adott filmből az elérhető és tökéletesen működő variáns.

    Tudtommal a frissítés már kész van (leírtam tegnap, hogy még miért nem lőtték fel online), másikat meg nyilván azért nem kaptál közben, mert a flash-essel bajlódtak. Egyébként sem igazán van rá nagy szükség, szerintem közel hibamentesen működik a készülék, legalábbis nálam, átlag user-nél simán. A flash-es is csak egy optikai tuning lesz lényegében, ami mondjuk ráfér, de szerintem még a mostani felület is bőven szebb a legtöbb médialejátszó által produkáltnál.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • zhata

    senior tag

    válasz madgie #5226 üzenetére

    Én sose istenítettem a Popit, bár el kell ismerni, hogy a túlzott melegedése mellett a hangja egészen jó volt - ezidáig.
    Történt azután, hogy a számítógépemnek valami baja támadt, és az ennek a tetején trónoló Popiból - kikapcsolt állapotban természetesen - minden kábelt ki kellett húznom hogy onnan le tudjam venni, és a számítógéphez is hozzá tudjak férni. Hangsúlyozom, hogy a számítógépnek és a Popinak SEMMI köze sem volt egymáshoz, azonkívül, hogy a Popi rá volt téve.

    A számítógép rendbetétele után a Popiba bedugtam a hálózati tápkábelt, majd a HDMI-t, majd az optikai hangkimenetet. Nem vettem észre, hogy a hálózati kábel bedugása után a Popi AZONNAL BEKAPCSOLT, ( :Y ) - ugyan minek, hiszen normálisan, csak a bekapcsológomra, illetve a távirányítóval lett volna szabad ezt tennie. (Jól is néznénk, ki, ha pl. ha egy számítógépet a hálózatra kapcsolok, és csupán ettől, magától bekapcsolna)!

    Eredmény:
    Azonnal elszállt az optikai hangkimenet. :((( (Még jó, hogy a HDMI nem).
    Azóta a DVD játékosból húzhatom ki a koaxot, és dughatom be a Popiba, ha hangot is akarok belőle hallani.
    (A HDMI meg ugye a TV-ve megy, annak meg a hangja emiatt kataszrofálisan szar.)
    Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák