Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    válasz erdoke #5105 üzenetére

    Ez sajnos tévedés, az Öko mód nem felelős a külső fényviszonyoktól függő képmegvilágításért. Ez csak egyszerűen mindent visszább vesz.

    A külső fényerősség függő panelfényerő szabályozásért a menu legmélyén elrejtett "takarékos üzemmód" a felelős. Nézd meg a manualt, illetve amikor bekapcsolod a TV-t jól látható, hogy max fényerővel indul a a panel, szinte szürke lesz a sötét, kép nélküli panel, majd láthatóan több lépésben visszaveszi a fényerőt.

    Amúgy a 2 órás eurosport ghost szerintem is durva túlzás, ilyet még nem tapasztaltam 4 év plazma használat során (vagy annyira rossza a szemem, hog ynem látom a ghost-ot:). Persze oda kell figyelni, de a végleteket itt is ki lehet hagyni szerintem.
    Véleményem szerint nyugodtan vegyen az is plazmát aki 90%-ban tv-re használja, még egy esetleges ghost mellett is sokkal jobb élmény mint egy LCD :DD

    Ijk, Kiszu: szerintem ebben a kategóriában amiről beszéltek minden LCD-re költött forint ablakon kidobott pénz! Ha úgyis RTL-t néznek akkor úgysem fog látszani a beégés, mert kitakarja a logó, ha meg mást is néznek akkor meg nem ég be:) Amúgy meg pont az RTL-nke van olyan műsora, ami nem kifejezetten az idősebb korosztálynak szól...

    [ Szerkesztve ]

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák