Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz hunspikey #37319 üzenetére

    Várjuk ki a VT/ZT- szériát! Ha azok is annyival jobbak lennének, mint amennyivel a GT jobb az ST-től (nem hinném), akkor nem kérdés, hogy mi lesz az új TV-m.

    Ráadásul a GT60-ra azt írják, hogy tökéletesen homogén a panel - mondjuk én magam személyesen láttam 2-3 olyan GT50-et is, amelynek szintén teljesen homogén volt a panelje, szóval ebből azért még ne vonjunk le messzemenő következtetésket!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz hunspikey #37319 üzenetére

    "Azt egyszerűen nem tudom ezek után elhinni, hogy bármennyivel is jobb lesz ennél a VT60- szerintem egyszerűen csak nagyobb képméretekben is elérhető lesz - ezért fogják VT-nek hívni. "

    Ők maguk is valami hasonlóra jutottak, de meg is jegyzik, hogy lehet az még ennél is jobb, persze magasabb áron. Érdemes elolvasni, hogy még világos környezetbe is a plazmát javasolják a legtöbb LED LCD-vel szemben, hacsak nem kicsattanóan nagy a környezeti fény:

    "The use of Plasma display technology – specifically Panasonic’s NeoPlasma technology – puts it a healthy distance in front of the competition, most of which is LED LCD. LCD-based HDTVs are far from bad, and we always recommend them over plasma for very bright environments, but we feel plasma’s inherent strengths and weaknesses are a better match for most normal rooms. Unless you’re watching in a room full of very bright sunlight, the Viera GT60 is blatantly better than the majority of displays in this price range, which are using LED LCD technology. It’s just a shame that the biggest size it comes in here is 50″ – hardly small, but who could say no to more of the same? (The only 65in Panasonic Plasma coming to the UK is the TX-P65VT65B, which should be even better still, but at a different price point, naturally). In short, it’s difficult to imagine anything at this price point, and even above it, significantly bettering the picture quality."

    Írják is, hogy ha a VT/ZT várhatóan jobb lesz, azoknak sem tudnak majd mást adni, mint Reference Level minősítést, mert nincs magasabb osztályzat, mint amit GT60 kapott ami így irónikus is:

    "What’s interesting is that the VT60/VT65, and especially the ZT60/ZT65, are logically expected to be better still, so unless something goes wrong (very unlikely, but not impossible), these are logically also going to satisfy our conditions for Reference Level ratings. Knowing that, isn’t it strange to assign this rating if we know that something technically better is coming?"

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • st81

    tag

    válasz hunspikey #37319 üzenetére

    Még hatalmasabb dobás lett volna, ha a GT nem áll meg az 50 coll-os képátlónál!
    A nézési távom miatt (3,7 m) 55 v. 60 collal biztos hogy idén beújítanék egyre. Így kénytelen leszek VT-t venni holott a GT már a "bőven jó" kategória lenne nekem :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák