Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovadika

    őstag

    válasz hunspikey #32736 üzenetére

    Sajnos ott tartunk, hogy aki eljut oda, hogy utánaolvasson itt PH!-n, az is lcd-t vesz. Elég csak itt szétnézni a fórumon. Ha el is jutnak odáig, hogy elolvassák itt az első hsz-t, akkor az elijeszti őket. Persze lehet más lenne a helyzet, ha úgy kezdődne az LCD topicok hozzászólása, hogy: "A legtöbb példány felhősödik, mint az állat, ezáltal élvezhetetlenné teszi a fekete -igazából nem is fekete, mert ez szín LCD-n nem létezik, hanem világos szürke- jeleneteket. Az általános képminősége is nulla, színei műanyagok. Sportra, akcióra használhatatlan...stb"
    Pont nemrég volt a hír, hogy az eladások 10%-át teszi ki a plazma, tehát ennyi ember igényli a jó képminőséget. Azokról most nem szóltam, akik tűrhető LCD-t vesznek valami okból, mert nekik biztos van magyarázatuk erre, de én azokat hallgatnám meg, akik 300k alatt vásárolnak kisebb, rosszabb minőségű tévét többnyire drágábban.
    Sokkal fontosabb, hogy szmárt, van benne skype, kamera, és hátulról megvilágítja a falat: [link] :(

    [ Szerkesztve ]

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz hunspikey #32736 üzenetére

    Pedig a MM-ban akivel eddig beszéltem a tv osztályon, azok mind szídták az LCD-t és arra kapacitáltak, hogy vegyek plazmát. Miután megtudják, hogy már van egy Panám, egyből kinyíltak és csacsogtak, mint egy gyerek. Szándékosan nem nevezem meg az áruházat, mert nem akarok kiszúrni az ott dolgozókkal. Lehet, fenyítést kapnának, hogy nem az LCD-t nyomják.
    Többek között ezért sem értem az átlag embert, mi készteti arra, hogy ezeket a sz.rokat vegyék, hiszen pl.
    abban a MM-ban plazma pártiak az eladók. De tény, hogy a telepített pormóterek agresszíven kapják el a lehetséges vevőket és szinte végig fogják a kezüket a saját márkájuk felé taszigálva őket.

    A fotós hasonlatodra reflektálnék:
    Pedig a fekete-fehér tud leginkább hangulatot "kelteni". Lányom előszeretettel használja is és mit mondjak eláll a lélegzetem, anniyra gyönyörű képeket csinál. Különösen érzékenyen vesz észre olyasmit, ami mellett simán elmenne egy átlag amatőr.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák