Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz whappela #23004 üzenetére

    Dexar007 erdeke az hogy visszakapja a penzet, lehetoleg minel hamarabb, es nem az hogy egy ilyen adas-vetel utan ami hazugsagon alapult, meg alkudozzon az eladoval okirathamisitasrol!
    Dexar fizetett egy uj, hibatlan garancias teveert, ehelyett kapott egy kijelzohibas garancia nelkuli ertektelen vackot! A teve serulten erkezett ezert a vevo szempontjabol teljesen kozombos hogy mukodokepesen adta postara az elado, vagy szallitas kozben serult, mert a vevo nem ezert fizetett! Ha szallitas kozben serult (amit ketlek) ahhoz sincs semmi koze a vevonek, mivel nem o intezte a szallitast, tehat nem o felelos erte!
    Ha valoban hibatlan allapotban adta postara, es szallitas kozben serult, akkor az elado most a szallito tokeit morzsolgatna es nem probalkozna ketes eredetu garanciapapirral kiserletezni a vevonel! Kulonben is, az ilyen szallito cegeknel van biztositas a szalitott arura, igy van? Akkor miert szarakodik ezzel a garanciajeggyel?
    Ahogy mar tobben is irtak, emiatt az adas-vetel semmisnek tekintendo es jar neki vissza a penze! Azt is irta mar itt valaki hogy a 8 napos elallasi jog maganszemelyek kozott is el, es ha ez valoban igy van, akkor meg egy okkal tobb arra hogy a penzet kovetelje vissza es ne alkudozzon! Miert probalsz te is felrebeszelni?

    Ja, en nem emlitettem sehol sem, sot meg utalast sem tettem arra hogy verje ki belole. Nem tudom hogy jott ez neked kepbe. Azt meg erosen ketlem hogy hianyozna az eladonak egy rendorsegi feljelentes, mivel igencsak veszelybe kerulne a munkahelye, foleg ha kiderulne hogy a samsungtol "szerzett" teveket arulja ketes eredetu garancia papirokkal.

Új hozzászólás Aktív témák