Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz BusinessGuy #98146 üzenetére

    Miért olyan nehéz elfogadni, ha valakit igenis zavar valami, amire körülbelül egy első éves programozó hallgató 1 hét utáni iskolába járás után is tudna javítani?
    Igen is zavaró az az átkozott csipogás valakinek, ahogy zavaró a LED a konzolon, és a kontrolleren is, ha valaki sötét szobában játszik.
    Ha meg ne adj isten hálószoba, akkor aztán pláne zavaró akár a rest mode sárga LED-je.

    Nekem ott van a 106" vászon az ággyal szemben, volt egy erősítőm, aminek a kijelzője egy baromi erős kék kijelzője volt, kikapcsolhatatlan. Le kellett ragasztani.
    A PS5 alatt van a HTPC, aminek szintén van egy baromi zavaró kijelzője, de még a szokásos töltés LED is kéken világít, sőt még a bekapcsológomb körül is kék LED van. Baromi jól néz ki egy beállított reklám fotón, de könyörgöm, az ember szemét kibaxxa.. A 2x10 cm-es kijelző is még kikapcsolt állapotában is megy a HTPC-nek. Szerencsére szoftveresen 2 kattintással orvosolható. Hozzáteszem kb 7-8 éves ez az Antec Fusion ház, és már nincs hozzá support sem, de ezt még az az őskövület is tudja.

    Sőt. Én még a Dell notebookom gyári töltőkábelén lévő fehér LED-et is körberagasztottam, mert irritált amikor még a hálóban töltöttem és nem takarta a notebook.

    Ezek tök dizájnosak nappal, meg stb. de amúgy meg átkozott zavaró tud lenni.
    Sőt mondom még a majd fél milliós Mitsubishi klímán se kapcsolható ki az átkozott működést jelző led.. (előtte évekig ki lehetett kapcsolni a régebbi verziókon) sőt még a csipogó hangját se lehet, miközben 19 db némasággal tud hűteni, de érted a távirányítóra muszáj vonyítania még éjszakai módban is bazeg. :W
    A 2018-as fosgree-nk(amúgy ténleg egy foshalom) is tud pl hangnémítást de ledet is ki lehet benne kapcsolni, érted egy ilyen fosba, ami amúgy rohadt hangos készülék a Mitsuhoz képest, a kültérije meg amikor megy akkor azt hiszem, hogy az oroszok már ukránoktól idáig eljutottak. Szóval agyrém néha a japán gondolkodás... semeddig nem tartana és milliók életét tehetnék könnyebbé. Ehelyett egy majd félmillás csúcs klímán feketeszigszalagoznom kell a ledet, mert amúgy szerintem egy papírlapot is át tudna égetni annyira erős a led a készüléken. :Y :W

  • S e t h

    nagyúr

    válasz BusinessGuy #98146 üzenetére

    Most erre az erősen kákán csomót kereső dologra írhatnám, hogy a reakció a másik fél álláspontját figyelmen kívül hagyó, empátiát nélkülöző kissé önző megnyilvánulás és itt jön a mert, hiszen le lett írva többek által, hogy van akit zavar ez a semmi előremutatót nem tükröző "innováció".

    Lehetne beszélni arról miért is jó ez, ahelyett hogy a másikat győzködnénk arról, hogy ezek nem is zavaró tényezők, hiszen ha bennünket nem zavarnak, akkor a másikat sem szabadna.

    Én még nem jöttem rá miért jó a csipogás azon kívül, hogy a másik szobában is hallják amikor bekapcsolom, a díszkivilágítás hasznosságát nem is említve.
    Vártam karácsonykor mikor játssza le a jingle bellst.

    Utóirat: lg tévén kikapcsoltam a logót, hang nélkül is indul, ott ez egy opció, szóval nem értem a reakciód ezen részét.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák