Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kona005

    senior tag

    válasz ProEvoFan #78413 üzenetére

    Nekem adja nagyon, eloszor azt mondtam mi a f... semmi bem valtozott, azta legacy modban is at lehet valtani erediti pompajaban tundokol aztan mondom igen nem eppen erre emlekeztem :DDD
    ezt mar csak offban tennem hozza viszobt h a 30 fps quality modor nen tudom mi inodkolja ittsem :W :W oke tok jo amugy de akkor is, telefonon elfutna kb, ez mar ugy marad ha konzol akkor igy megy tok 8 az eroforras

    [ Szerkesztve ]

  • saelin

    veterán

    válasz ProEvoFan #78413 üzenetére

    A gameplay a régi egy új köntösben. Itt-ott vannak belenyúlások, de amennyire lehetett a remaster-ért felelős csapat próbálta megőrizni az eredeti minden vonását. Nekem egyedül csak a potion slottok autó menedzselése hiányzik belőle, mert azokat igazgatni nem volt túl jó régen sem és még most sem az. Ebben a Path of Exile és Diablo 3 nagyon jó útra lépett. Szerintem én egy pár karakter erejéig játszani fogok vele. A gameplay az még a mai sztenderdeket figyelembe véve sincs annyira elmaradva. Sokaknál a baj majd ott kezdődik amikor a régi elavult mechanikák elkezdenek irritálóak lenni (potion, loot filter hiánya, nehéz respect, osztott loot multiplayer-ben stb).

    Blaze_
    A PoE tartalomban az összes Diablo játékot lekörözi, de a játék nehézsége és túltolt komplexitása szinte lehetetlenné teszi hogy casual játékos élvezni tudja. Egy guide nélkül úgy félre megy a karaktere, hogy az endgame-be bele sem tud szagolni mert a mobok kiporlasztják a map-ról. Arról nem is beszélve hogy a PoE játékosai csak nagyon kicsi százalékban jutnak el a Shaper-ig. Órási grind kell hogy az ember lépésben tudjon maradni a barátaival.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák