Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz saelin #57415 üzenetére

    Én a Quantum Break miatt vettem meg annó az Xbox One-t. Sokan nem szerették, legfőképp a 30 perces "bejátszások" miatt, emlékszem engem is kisebb sokként ért, hogy a teljes játék valami 130-140GB volt, ebből kb 80GB csak a bejátszások miatt amit külön is kellett letölteni.

    Remedy nálam mindig is nagy kedvenc volt. Max Payne 1-2, Alan Wake, Quantum Break, Control, mint az ötöt imádtam.

    Sam Lake írta mindhez a történetet (ő amúgy Max Payne arca is :DDD) és eléggé elborult elme. Vannak róla pletykák, hogy egy Marvel féle univerzumot akar felépíteni a Control világában a Remedy (mind az AW, mint a QB eléggé beleiilik, ebből az AW-t ugye már be is hozták), kíváncsi leszek mi lesz belőle. Alan Wake IP-t vissza is vásároltak a Microsofttól, és hallottam pletykákat itt Finnországban arról, hogy a QB IP-t meg akarják venni.

    Szóval kíváncsiam várom mi lesz. Remedy nálam pont az a stúdió ahol instant adnám le a preordert Digital Deluxe übermegb.szó edition-re még akkor is ha csak annyit mondanak, hogy "valami majd jön valamikor, valamire".

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák