Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    válasz Wesder #20378 üzenetére

    A Microsoftal kapcsolatban nagyon sok minden rosszul látsz.
    Van Microsoft meg van Xbox részleg. Most kaptak arra költségvetést, hogy megvegyék a Bethesdát de nincs végtelen mennyiségű keretük akármire. Az elmúlt években a Microsoft mindent lelőtt amit úgy láttot már nem nyereséges.

    Az megvan, hogy 7 milliárd dollárba került a Zenimax? És a Xbox részlegnek annyi pénzt kell termelnie ahhoz, hogy 0-án legyen és akkor még hol a profit. Lesz EA pass is a Gamepassban de így a Gamepass se teljesen a Microsofthoz megy azt hiszem hanem az egy része az EA-hoz kivéve ha megint bazinagy összegben kifizették előre.

    Nah már most csak az xbox eladásokból vagy a Gamepassból nem lesz több milliárd haszon. Muszáj lesz kiadni a Bethesda játékokat más platformra is mert kell a pénz. Maximum időszakosan exkluzív lesz, de szerintem még Nintendora is fog jönnie ez az. A Minecraft Dungeons is van mindenre még PS-re is.

    Jah és lehet én emlékszem rosszul, de amikor megjelent a PS4 akkor PS3-ról se lehetett áthozni a mentéseket. De amugy ez nem csak a Sony hanem a fejlesztő döntése is. Ha akarják biztosan meglehet oldani ha nem akkor nem. Egy Destiny vagy Cod multiplayer mentést biztosan átlehet hozni.

    [ Szerkesztve ]

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Wesder #20378 üzenetére

    Engem nem bosszant, a mostanival nekem nincsen semmi gondom, mert még jót is tehet a felvásárolt stúdióknak, ráadásul a Bethesda/Id játékokat pc-n játszom és van GPU-m is, szóval még jól is jártam, de ha mondjuk egy Ubi vagy egy Square-t vettek volna meg ott nem örülnék az MS ex-é válásnak (ahogy pl az FFXVI exkluzivitásának sem örülök), de mivel tervezek x-et (valszeg az lesz a nextgenből az első) is venni túlélném. Tehát egyszerűsítve mindenki azt vásárol fel akit akar és ahogy tud, csak azt nem szeretem amikor multiplatform játékot tesznek exkluzívá, de amig ezek nem stream ex-ek lesznek, addig túlélem :)

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák