Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TCr

    veterán

    válasz RudY #19821 üzenetére

    Fórumtársnak nagyon felbaszódott az agya, de nem engedte szabadjára az állatot, ennyi. :DDD

    IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

  • .LnB

    titán

    válasz RudY #19821 üzenetére

    Mert már vesztem annyira össze vele, hogy nagyon.. Azóta meg ráhagyom az ilyen dolgokat. De most majdnem elszakadt a cérna, amikor mondom neki, hogy nincs. Ő meg a VR Janival példálózik nekem...

    Csak egy sztori, hogy mennyire is hülye. Mondtam neki, hogy én a Death Stranding miatt vettem PS-t. Mikor megjelent a játék, én játszottam, ez a madár meg a Janikáékat nézte. Sőt végig is nézte ott a végigjátszást. Aztán mondta, hogy úr isten mennyire jó játék. Teljesen el volt ájulva. Ő is vesz PS-t csak ez miatt. (Én sose mondtam, hogy vegyen.) Megveszi bazdki a DS Bundle PS4 Pro-t. Játszik vele két napot. Aztán jön, hogy hát ő át lett verve. Kérdezem, oszt mé?! Mert ez a PS... ez a játék nem is olyan mint a Twitch-en... Ez a PS csalódás, egy nagy átverés.
    Azért ehhez kell egy elme, hogy így megvegyél egy konzolt.

    Állandóan elhisz minden fake news-t, semmi önálló gondolata, semmi rálátása semmire... De okoskodik. Rengetegen ráhagyják, én nem mindig tudom. Engem az emberi butaság ilyen mértékű megnyilvánulása már alapból felbasz. :)
    Sokszor ha mond valami hülyeséget (ami gyakran előfordul), én felállok, és szó nélkül otthagyom. Körülöttünk meg mindenki fekszik a röhögéstől. Mert tudják, hogy mennyire kész vagyok már tőle. :D

    (#19828) NyMRooD
    Simán hazudik. De simán benne van az is, hogy a magyar beszédet is félreérti. Ilyenkor ha van hangulatom, belemegyek és megkérem, hogy akkor mutassa meg azt a videót. De ma nem volt hozzá kedvem. :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák