Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz Frod #162773 üzenetére

    Nálam meg aza gond, hogy a saját kíváncsiságom 8érdeklődési köröm???) miatt, a legtöbb ottani "hírt" és infót már ismerem, és alapvetően azért hallgatom őket, mert kell valami háttérzörejnek bizonyos játékok esetébe... illetve mert kíváncsi vagyok, hogy nekik mi ma véleményük. Amúgy a Checkpoint Now esetében is vannak kritikáim, mert hiába néz utána sokmindenek Grath, azért ott is vannak bőven hibák... ami nem az ő hibája, max annyiban, hogy talán túlságosan is megbízik a forrásanyagok hiteleségét illetően. Valamint (és ezt én szégyellem, hogy ezt le kell írnom), de néha ezen hírek, infók esetén kicsit túltolják a progresszív világnézetett. Mint amikor elmondják azt az elemzést, ami arról szól, hogy miért is van most ennyi leépítés, majd később meg azért panaszkodnak, hogy nem tudnak ezek a cégek, a hatalmas bevételükből munkaerő megtartásra költeni.

    Illetve van még így ismertebb, minőségibb podcast-ben a Konnektor... de ott meg néha a túlzott sznobság az ami zavar engem (de nem is tagadja, tagadják ezt a dolgot).

    De azért azt se szabad elfelejteni, hogy a podcast-ek többsége hozott anyagból dolgozik,. Tehát ha a hivatkozott forrásanyag a hibás, akkor természetes, hogy hibás következtetéseket fognak levonni belőle, vagy tényként kezelni.

    VoltanIgor: Spotify-on is fent vannak, és itt már nem Zoli-val beszélgetnek, hanem Sasa-val.

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák