Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papp_no1

    senior tag

    válasz Madwe #77615 üzenetére

    Köszi a gyors választ, nem accountot akarok lopni/ adni csak ha veszek gépet akkor szeretném ha minden része a saját tulajdonomba lenne :) köszi mindenkinek

  • A`rpi

    addikt

    válasz Madwe #77615 üzenetére

    Ezt a kontrolleres dolgot már ezerszer "leboxoltuk". De azért leírom újra az én nézőpontomat...

    "amivel könnyebb neked az irányítás."

    Ha nekem könnyebb irányítás mondjuk a kontrol freek-kel, akkor az is csalás? Mert ha szigorúan vesszük az is egy olyan kiegészítő ami előnyhöz juttat és nem gyári tartozék.

    Szóval ebből a nézőpontból
    én meghagynám mindenkinek a döntési jogát a kiegészítők vásárlása terén.

    Mindig elmondom nem a periféria játszik helyetted, továbbra is fenntartom ez egy téves berögződés amire sokan ugranak. Tetszik nem tetszik ahhoz hogy valaki jó legyen gyakorlat, és tehetség is kell, attól hogy átalakítót használsz nem garantált az első hely. A kialakult helyzet remélem idővel változik, várom a hivatalos sony remote play alkalmazást PC-re.

    Mert ugye hivatalos SONY perifériát már lehet vásárolni. Fentebbi hivatalos termék is jól mutatja, pusztán anyagi megfontolásból nem támogatott az átlagos PC periféria.

    Még annyival kiegészíteném a fentebbieket, azt elismerem hogy a PC-n megszokott "érzés" egér is bill által meg sem közelíti a joysticos pontosságot.

    Na igen ám, de ezek az átalakítók amiket lehet vásárolni konzolhoz
    köszönőviszonyban nincsenek a PC-s érzéshez. Innentől nem ugyan az a fogalom.

    Egyrészt nagyobb az imputlag és a célzás is sokkal másabb, már csak abból kifolyólag is hogy ezek az átalakítók magát a dual shock 4-et emulálják.

    Mindezek mellett persze a leendő felhasználóknak próbálom én is azt sugallni hogy próbálkozzanak a meglévő kontrollerrel megbarátkozni. Már csak azért is hogy itt a vitát elkerüljem. De ettől függetlenül magát a nézetet elutasítom, miszerint egér bill = csalás. Ha valaki szkriptet használ, de pl a hivatalos sony cuccal ilyenre nincs lehetőség. nem hivatalosoknál van, de ott sem kötelező alkalmazni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák