Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piotrus

    tag

    válasz Yodamest #46072 üzenetére

    Szia!

    Nálam teljesen ugyan ez a helyzet a TLoU-nál, a menüben ill. a játék alatt erősen felpörög a venti,hangos(az átvezető videók alatt kevésbé).A gép full nyitott részen van, direkt emiatt vettem neki állványt ,mert ahol a PS3 van ott a PS4 már zakatol. A FIFA15 rendben van , a Battlefield4,Driveclub néhol felpörög,a GTA 5-is. A gépem CUH-1116A .

    Kérlek mindenképpen írj,mi lett csere után,mert engem is rettenetesen idegesített,de mással konzultálva a helyzetről,és mivel többeknél hallottam hasonlót, beletörődtem a dologba...

  • haddent

    addikt

    válasz Yodamest #46072 üzenetére

    Most vitatkozhatnánk arról, hogy hogyan helyezted és hogyan erősödik a hang az akusztika miatt stb..
    De inkább a lényeg: TLoU menüje hírhedten pörgeti a gépet, jobban mint maga a játék kb., nálam is. De mondok jobbat: fut a játék és kimész PS menübe (ps gomb játék közbe) akkor fogyaszt a legtöbbet => legnagyobb hőtermelés + leghangosabb hűtőventi

    Három lehetőség van össz-vissz, ha valóban hibás a géped:
    1. csapágyas a venti alapból, ez nagyon hamar ki fog bukni mert majd szépen leáll :DDD (de gondolom ezt hallanád azért ez csúnyán fémes hang ugye)
    2. nem jó az érintkezés az apu meg a borda közt
    3. nagy szivárgású chippet kaptál

    A 3. nem hiba és nem jár új (az más kérdés, hogy lehet, hogy fogsz kapni). Az 1. és 2. marha hamar nagyon nyilvánvalóan ki fog bukni legkésőbb nyáron szépen le fog állni "red line of death" -tel, amitől nem lesz baja de akkor beviszed és 10 perc alatt reprodukálják => új gép instant.

    De most még szerintem ezt nehéz lenne bizonyħtanod és a saját időd és idegeid rongálod ezzel, de te tudod. Én várnék, a garancia ott van, véd.

    gyuribácsi88 hát ja :DDD az a baj, hogy úgy van ez, mint Putyin papper is mondta Merkel kisasszonynak "szüzen akarnak férjhez menni" :)) Szeretnének egy erős, nagyon apró és lapos gépet mindenféle hang nélkül olcsón lehetőleg AAA+ játékokkal ingyen havonta a PS+ keretein belül, 0 karbantartással és downtime-mal :C

    troll level: elég magas, érzem, egyszerre indítottam ps4-xbox és politikai vitát is ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák