Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pászka

    aktív tag

    válasz zojjektum #275389 üzenetére

    Hmmm, szóval ha jól értem akkor nálad csak az xbox játszott, de nálam a switch-en vettünk eddig mindent, és csak pár napja kapcsoltam össze a ps-el a fiókot. Ha csak az veszik el amit ps-en kapott az nem baj mert mindent a nintendós platformon keresztül vásároltunk. Szóval nálam más a helyzet.

    Épp ezért keresgélek hogy ha törlöm akkor csak az veszik el amit a ps-en vett vagy nyert de amit a switch-en az nem, vagy azt is?! :F Még a switch-en is fent van a játék és ott is működik rajta minden ugyanúgy mintha a ps-en játszana, tehát az adatokat a háttérben össze szinkronizálja a gondolom az epic. Ezért nem értem ha megszüntetem a ps-el való összeköttetést akkor miért venné el az epic azokat a dolgokat amik switch-en korábban megvettünk?

    Ha pedig nem veszi el akkor újból össze lehetne kapcsolni a a ps-el esetleg egy másik email címmel.

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

Új hozzászólás Aktív témák