Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz bandi0000 #27227 üzenetére

    Elo"bbi az relatív, én nem használom annyit a gépet, hogy kifogjak egy PSN leállást. Második kérdésre szintén nem tudok válaszolni. Harmadik kérdés: ha ott megveszed, alapból a meghosszabbítás a beállítas, de kikapcsolható.

  • Madwe

    nagyúr

    válasz bandi0000 #27227 üzenetére

    A psn heti 1x rosszabb esetben akár kétszer is 1-2 órára van hogy lehal (bár az utóbbi hetekben nem nagyon volt róla szó, lehet mostmár nem? mindenesetre nekem eddig se tűnt fel, sose fogtam még ki ilyen időszakot)

    A kontroller analóg karának teteje hajlamos a málásra hosszú tartós használat után amit szó nélkül cserélnek, illetve ha veszel rá valami kontrollfreak szerű cuccot akkor nemcsak a célzásod lesz pontosabb és kényelmesebb, hanem ezt a problémát is letudod :)

    Más szériahibák: volt akinél a venti nagyon hangos volt (ez relatív, s amúgy is van vmennyi hangja, de ott indokolatlanul hangos volt) illetve van még a lemezkiadós hiba egyeseknél (mindig ki akarja adni a lemezt, mert rossz az érzékelője s folyamat úgy érzi hogy nyomod - de ez szerintem hosszabb idő után jelentkezett náluk - ha nem használsz majd lemezt tök mindegy, ha igen akkor is viszonylag gyorsan cserélik, ha pesti vagy van olyan szervíz ahol kapásból kapsz egy újat - illetve volt akinek sw update megoldotta pl.

    Volt még a hdmi kábelen nem ad ki jelet hiba, de ez inkább csak a launch környékén érintett pár db. gépet, azóta erről semmit nem hallani, szerintem olyat már nem lehet kifogni, hacsak nem használtan veszed - de természetesen ez is garis.

    PSn+ alapesetben mindig megújítja magát amikor lejár, be kell állítani ha ezt nem akarod.

    (#27233) laciba77
    A destinyben sok funkció, még akár multihoz köthető dolgok is elérhetőek ps+ nélkül azt hiszem (mondok egy példát, de nem pontosan így van illetve az is lehet az egészhez kell de úgy emlékszem nem: pvphez, raidekhez kell a ps+, de sima coophoz nem, amikor a világban mászkálsz ott vannak a többiek is, groupba tudtok lépni stb.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák