Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz RangerFox #244470 üzenetére

    Pontosan ilyenek merültek fel ebben a beszélgetésben is. :)

    (#244474) l.skywalker
    Rengeteg barátom ilyen, amit leírsz. Csak ezekkel játszanak. Hiába is mondom nekik, hogy ez is jó, az is jó. Múltkor megvettem barátoméknak a Witcher 3-at (Xbox One-ra). Magától nem vette meg. Állandóan csak a Far Cry, Gears ment náluk. Szóval nekiálltak a W3-nak és egyszerűen azt mondta, hogy ez nekik túl sok, túl bonyolult. Azt mondta, hogy elvesznek a rengeteg menüben, merre kell menni, mit kell csinálni.
    Baromi érdekesnek találtam, és rendesen el is gondolkodtam ezen. Megértem őket. Nincs meg a játékrutinjuk.
    Sokszor amikor játszok, és néz a család, vagy a haverok, akkor meglepődve kérdezik, hogy ezt honnan tudtad?, hogy ezt kell csinálni, arra kell menni? és ilyenek. Én meg csak egyszerűen azt szoktam válaszolni, hogy mert ez a logikus, egyszerűen látom, hogy merre vezet a játék, mire akar rávezetni, hogy mit csináljak. Nem kell megállnom gondolkodni, körülnézni.

    Mindenki ismeretségi körében megvannak a "kasztok", minden ismerős ért valamihez, amivel kapcsolatban hozzá fordulunk. Nos az én ismeretségi körben én vagyok a gamer/műszaki ember. :D Ha tv-t, kormányt, (telefont) akarnak venni, engem hívnak. Mit tudok róla? Mit olvastam róla? Mit érdemes venni? Kérdezgetnek. Ha nálam festeni kell, jön a haver. Festeni azt tud, de játszani csak a Fifával... :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák