Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz _drk #236440 üzenetére

    FF XIV? Havi díjas, de az a top.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • saelin

    veterán

    válasz _drk #236440 üzenetére

    Szvsz kurva szar a BDO. Rettentő ronda konzolon, nem is fut jól, a story nagyon gyenge és az átvezetők minősége is csapnivaló. Két pozitív dolog van csak benne:
    - A kari kreáló odabasz. Órákat el lehet vele szöszölni.
    - A harcrendszer elsőre furának tűnhet, mert hasonló mint egy verekedős játék csak tpv-ből, de nem is ez teszi furává, hanem a kombókon lévő cooldown. Szokni kell, de ha az megvan és betanultad a rotation, akkor nagyon szórakoztató tud lenni a farmolás.

    Meg lehetne említeni a life skilleket és a többi igen mélyen kidolgozott mechanikát, de nekem pont a lényeg hiányzott. Nincsenek igazi party feladatok, dungeon-ök, raid-ek, csak a szörnyek végeláthatatlan farmolása olyan cuccokért, amik esési esélye 0.001% és hasonlók.

    Pay to win-nek viszont nem kifejezetten mondanám, mint amennyire sokan állítják. Egy előfizetés nem árt mellé ha az ember komolyan akarja tolni, mert azzal járnak bónuszok, több stash slot és hasonlók. Konzolra én nem ajánlom. Esetleg Ps5-re, ha ott képesek normális kinézetet összehozni neki.

    Suuper más
    A Disgaea 6 csak nextgen-re jön majd? Semmi hír, videó vagy bármi belőle. Én az ötödik résszel szálltam be a sorozatba és valami kegyetlenül ráfüggtem. Nagyon jó tápolni, fejleszteni, formálni a kis seregem. Idén lehet visszarakom az 5-öt és platinázom a fenébe! :DDD Tényleg tudtok még ilyen supper addiktív játékot mondani? Amiket én ennek tartok:
    - Disgaea, Dragon's Crown Pro, Forager. Ezek tipikusan azok a játékok, hogy csak még egy kicsit, még egy kicsit és már másnap reggel is van.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák