Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Zoleee83 #219140 üzenetére

    Ez hülyeség. Én nem utálom élből az Ubi-t. 300+ órám van a The Division-ben, R6:Siege-ben sem kevés (nem tudom mennyi), Wildlands is megvolt PC-n, The Crew 2-vel játszottam a legtöbbet PS4-en az autós játékok közül.

    Szidom őket?! Persze, jogtalanul? Nem. Rókabőröket gyártanak, hibáktól hemzsegnek bizonyos játékaik, hazudnak folyamatosa a megjelenés előtt.

    Én szerettem a The Division-t. De az a játék mekkora átverés volt már? Közel sem az jelent meg, amit ők ígértek. És azért mert én így is elvoltam vele. Attól még a játék nem volt jó. És az Ubisoft nem egy jó cég.

    AC Origins felfrissítette a szériát tény. Én kipróbáltam, egy gyenge Witcher 3 utánzatnak tartom. Ettől még nem rossz, viccelgetek vele igen, de ha valakinek tetszik a szíve joga. Viszont az Odyssey? Csak egy átskinezett kibővített változata az Origins-nek. Tetszett a játék? Oké, de ettől még az Odyssey copy+paste. Wildlands csupa bug volt mikor megjelent.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák