titán

LOGOUT blog

válasz bagyulajuve #209684 üzenetére

Egy kis Madden 20 infó megint.

Lejátszottam Pro (mert Veteran nehézség nincs is, nem tudom mit néztem) szinten egy Eagles - Pats SB dontőt. 20-17-re nyertem. Jó szoros meccs volt. Utolsó masodperces FG-vel nyertem. Viszont itt már előjönnek érdekességek. Például Pass play-nél. Látom, hogy üresen van az elkapóm, dobom neki a labdát. Pontos, melkasra menne. Aztán hirtelen kb 7-8m távolról oda "teleportál" a Safety és leüti előle a labdát. Ráadásul még vissza is játssza a játék lassításban, ahogy a föld fölött siklik a védő 3x-os sebességel, és ott terem.. Baromi gáz szerintem. Van olyan, hogy a játékos belesétál egy másik jatékos testébe.
    Meg volt egy olyan play egy Bears elleni meccsen, hogy a gép támad, screen passz balra. A futó elkapja a labdát nagy üres terület előtte. A két védő távol állt a first down vonalon. Elkezd futni az RB, a két védő meg csak nézi, földbe gyökeredzett lábakkal. Egyszerűen nem értem az ilyeneket..

Érdekes még, hogy Bill Belichick nincs lemodellezve a játékba. Eddig minden más vezető edző le volt akiket láttam, és élethűek is. De ő nem. Helyette egy kb 30 körüli cingár pali a Pats vezetőedzője. Gondolom Bill nem engedte.

Szerk.: Ja itt az oka, és nem csak ő nincs:[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”