Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sp8787

    addikt

    válasz .LnB #205911 üzenetére

    Szal ha direkt ugy csinalsz vmit ,hogy ne lehessen erteni akkor "zseni" vagy.
    Hehhh inkabb garbaggio meg aki csinalja az meg garbaggio-maker.
    Ez csak sima mezei narcizmus,onmisztifikalas..etc.

    Azt meg sztem mar kitargyaltuk ,hogy ha vki zseni az nem jatekok keszitesevel foglalkozik.

  • Zoleee83

    addikt

    válasz .LnB #205911 üzenetére

    De miért is baj ha sok ember másképp fogja értelmezni a játékot?
    Ez nem egy szögegyszerű, agyatlan, hentelős Doom-nak készül, itt valószínűleg gondolkodni kell majd azon hogy most mi is történik.Pont az ilyen játékokra van leginkább szükség a piacon. Szerintem.

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

  • d@vee

    őstag

    válasz .LnB #205911 üzenetére

    Félreértetted, pont az eleje tetszett, azt írtam az eleje kivételével untam. Miután "kitárult" a játéktér, utána kezdtem unni. Talán azért tetszett a Ground Zeroes-is, mert nem volt elég hosszú ahhoz, hogy beleunjak. Na meg eleve szeretem a lopakodós, sunnyogós zsánert és nem a tömegmészárlás módszerével mentem neki egyiknek sem.
    Megint itt van az a beszűkült látókör, ami mind a Kojima zseni, mind a nem nagy cucc játékok oldalról jön. Mert szerintetek ez a két véglet van csak. Megértem a rajongókat, írtam azt is, hogy látom benne a tartalmat, a munkát, a lehetőséget de ez nem az én világom. Ha végigjátszom, lehet sokkal rosszabb benyomást hagy bennem a játék, így viszont letettem még a viszonylag tetszetős időszak alatt.
    Jah, sokak szerint zseni, lehet ugyanekkora tábor szerint nem az, valszeg erről nincs felmérés. Lehet takarózni azzal, hogy nem értem meg a munkásságát, ez igaz is, nem követtem végig az életét, nem vagyok rajongó. Viszont itt egy konkrét játékra írtam az egészet, a Phantom Pain-re és ha ehhez vissza kellene mennem és végigtolni az összes részt, hogy élvezzem és értsem, hát kösz de nem. Magáról a történetről NEM is írtam szándékosan, mert tuti nem én vagyok aki részletesen elmeséli mi történik benne másodpercről másodpercre, amit láttam belőle és értettem, nem amiatt hagytam abba. Viszont több száz végigtolt játék (és kitudja hány ezer kipróbált) után csakis a játékmenetet kibeszélve tudom azt írni, mint amit fentebb...részletes, kidolgozott, nekem valahogy mégsem jön be.
    Death Stranding: persze hogy mindenki tapsikol. Mit csináljanak, sírjanak? Vagy ha nem vagy rajongó bújj a sarokba úgysem érted? Ez egy játék, nincs ráírva hogy Kojima fan only :DDD Figyelj, ha kijön és játszottam vele (nem egyből persze, nagyon kevés időm van játszani mióta külföldön dolgozom) akkor mindenképp megírom, mire jutottam. De a videókon kívül nem tudunk róla semmit, így ezek alapján nyilatkozzák, hogy tetszik-e a látott anyag vagy sem.
    Sorry a bő lére eresztett dumáért :))

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák