Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Gebriel #205910 üzenetére

    Hasonlót terveztem reagálni én is d@vee kommentjére is.

    Hogy persze, van aki szerint nem nagy cucc, meg nem értik a rajongást, ésatöbbi.
    De azért észre kellene venni, hogy hiába vagyok én itt többed magammal, ámbár elég kevesen azok közül akik oda vannak Kojima munkásságáért. Azért a világban teljesen elfogadott vélemény, hogy ő egy zseni. Én erre szoktam azt mondani, hogy aki nem érti ezt a rajongást. Az nem ismeri rendesen a munkásságát. És nem érti a munkásságát. Persze ez baromi nagyképűen hangzik, de szerintem ez így van.

    d@vee: Ground Zeroes tetszett. Na az igen. Ami kvázi csak egy tech demo. A Konami pénzlehúzása. Persze Kojima tett bele a sztoriból, és még többet a gegekből. Már ott jelezte, hogy a Phantom Pain-nel és magával a MG szériával gáz lesz..

    És, hogy a Phantom Pain unalmas az elején?! Ott van Ocelot, Kaz, csak pislog a MGS fan, hogy mi történik itt. Na és akkor amikor Eli-ról is egyre többet tudunk meg..

    Nem ízlés meg kedv kérdése ez. Nem játszottad végig az egész történetet elejétől a végéig, és nem látod, hogy mennyire durván van felépítve ez az egész sztori.

    És ez lesz a baj a Death Stranding-gel is. Most még mindenki tapsikol, hogy jujj de jó, jujj de furi. Nem értek semmit. Csak majd mikor 5-10 óra játékidő után se fogtok semmit érteni belőle (lehet, hogy még egy jó magyar lokalizáció ellenére se.) Akkor majd lesz koppanás. Írtam már korábban is, ha nem vagy felkészülve Kojima "észjárásásra", akkor baj lesz. Ez nem egy sima Far Cry, vagy akár GoW ami szépen meséli a történetet. Kojimának ez nem szokása. Gondolkodésra, és odafigyelésre sarkallja a játékosokat. Másrészt elveszel..

    Szerk. : Az se véletlen, hogy pont Renf, és del Toro is benne van a játékban. Bemelegítésként ajánlom a filmjeiket. Mondjuk a Only God Forgives-t. Tematikailag valami ilyesmire lehet számítani csak játék formában.. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • F_Peter

    őstag

    válasz Gebriel #205910 üzenetére

    Bocs, nem a munkájára (és nemis az emberre) értettem, hanem a játékaira.
    Még a hype-al együtt is inkább erős közepesre sikerült kihozni az értékeléseiket és valahol a közönség ezt még le is húzta, hiába az elismerés.
    Elég az emlegetett Ground Zero-ra nézni. [link]
    De még a Phantom Pain is nagyon megosztott. [link]

    Amit .LnB ír éppen az okozhatja a csalódást. Csalódhatunk ha ez pont nem ilyen összefüggő, agyalós cucc lesz; a másik oldal meg csalódik ha nem játékos barátként oldják meg. Na meg aztán az is benne van, hogy elszáll az ember annyira, hogy még a nagy rajongóknak is sok lesz. Nem tudjuk, ezért írtam hogy én várom és nagyon kíváncsi leszek, de simán benne van egy nagy csalódás.

    Szerk. amúgy kerestem a cikket, de egyelőre feladtam, de majd este még megnézem. :) (és hozzáteszem, én nem feltétlen értek egyet vele, csak van egy ilyen oldal is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák