Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz saelin #162738 üzenetére

    Jah.

    Az a baj a Bungie-t is beetették (a menedzsmentet meg a tulajokat) ezzel a csak a multi hoz pénzt f*ssággal (ami persze ideig óráig igaz egy épp felkapott játékra), de többször nekifutni elég gáz... a D2-be raktak már sztorit, de szerintem a multi részt hagyni kellett volna a csába és jó sztorikat tenni bele... az érne pénzt igen, így meg belebuktak (majdnem). :)

    És akkor most megint elmorzsolok egy könnycseppet, hogy az EA kukázott egy csomó SW projektet ezek miatt, amiket sosem kapunk már meg... :(
    Meg a Titanfall is... bár ott kapcsoltak azért és a 2-be elég tisztességes kampány került. Multi lett volna csak, akkor még nagyobb bukta.

    Meg akkor ott a Division is, stb... ezért kell nagyon megbecsülni a Sony exkluzív címeket, mert nagyon kevés a jó szingli az olyan "magányos" játékosoknak, mint pl én is vagyok. És eszméletlen univerzumokat darálnak be a multi oltárán (Anthem... khm).
    Meg azokat a studiokat akik foglalkoznak még ilyennel (CD Projekt, Bethesda, stb.).
    Nagyon remélem a MS sem kajálta ezt be és a Gears 5 meg az új Halo sem ilyen multi fókuszú izé lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák