Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24077056

    törölt tag

    válasz Carlos Padre #149112 üzenetére

    Mit számít, ha okosat próbálsz írni, de sajnos nem gondolsz bele a dolgokba, segítek azért.
    Ha nem jön ki elég erős generáció (amit írtam), akkor a megjelenése után 3 év múlva megint jönnie kell majd egy pro verziónak. Ami nekem szintén megfelel, de a fejlesztőknek most sem tetszik, hogy 2 / 4 konzolra kell fejleszteni.

    Ahhoz, hogy egy konzol frankón helyt tudjon állni 6 éven keresztül, erősnek kell lennie. A PS - PS2 - PS3/X360 kellően erős volt ahhoz, hogy olyan sokáig kihúzza. A PS4/XOne nem volt az. Ezért jött a fél generáció.

    A technológia baromi gyorsan fejlődik. Itt a 4K felbontás, itt a VR (ami folyamatosan fejlődik). Ezt ki kell szolgálni. Egy kis lépéssel pedig nem lesznek képesek huzamosan kiszolgálni, megint csak eltolják a dolgokat.

    Ebbe gondolj bele, mielőtt tanácsokat szeretnél osztogatni.

    Moby - [link] Phelan mondta nem tudom hanyadik percben. Ő pedig nem kamuzik ilyenekről, mert miért tenné.

    marilllyo - Nem az új hardverért remeg senki se, azt leszarja mindenki.
    Egyszerűen muszáj durva hardvert belerakni a következő generációba. Csoda, hogy az UC4 megjelent úgy, ahogy. A sima ps4 nem viszi el 4K-ban. Ahogy a GoW-ot sem. Akár tetszik akár nem, a 4K kijelzők a jövő (alig kapni FULLHD TV-t manapság). Ehhez pedig kell a hardver.
    Ahhoz, hogy a következő VR szemüveg büntethessen, szintén kell az erős hardver. Oda nagyon kell.

    Ahogy a GoW is próbálkozik a 60 fps-el (hisz miért lenne benne performance mód, ha nem szeretnék ezt a réteget is elkezdeni kiszolgálni), úgy a többi gyártó is akarja ez. Ehhez is kell a brutál hardver. Lehet itt tenni a szépet, de ez a jövő és már a jelen is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák