Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz vonSux #138490 üzenetére

    Minden játékmódhoz van legalább 1 karakterem aminek felhúztam 2 vagy 3 lilára az általam preferált kedvenc képességeit. De, hogy őszinte legyek ez baromi nagy placebo... Egy-két esetben pl. az Uralkodó és Csuvi a hősök közül amiket ha felliláznak akkor azokhoz biza két ember kell H vs.V módban. De Starfighter Assault-ban ott a 3 lilás fighterem. 10%-kal többet sebez, meg azt hiszem 15%-kal több hp-ja van?! Gyakorlati haszna nem nagyon van... én legalábbis nem lettem egyiktől sem jobb. Két lila kártyára való nyersanyagom van...de egyszerűen nem tudom mire elkölteni mert igazán nincs semmi musthave...vagy valami amitől picit is badass-ebb lennék.

    Ezeken nem változtattak, ha jól tudom.
    Valamit a reward rendszerrel mutymutyoltak tehát itt biztos igazad van. De ha most teszemazt engedélyeznék a pénzezős system-et... nincs az a hülye aki költene egy fillért is. (Bár aztán)...Meg hát eleve... nincs szükséged minden karakterre... vannak hősök, járművek amikkel kb. még sosem voltam.

    Itt (A topicjában) írtam róla pár sort, hogy mi a baj ezzel de most ide nem akarom beoffolni.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák