Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beorn

    csendes tag

    válasz Carlytoo #6656 üzenetére

    "Olyan játék nincs, hogy tökéletes, de mióta ea státuszú a pubg? Nagyon sok hónapja. Régebben a cégnek kellett tesztelnie a játékokat és az alapján javítani a teljesítményen. Most mivan? Oda***** a félkész terméket, hogy nyilvánítsunk véleményt."
    Azt kellene megérteni, hogy nem volt anyagi forrás a tesztelésre/fejlesztésre, ezért dobták ki ea-ként és el is mondták nem egyszer, hogy ez a szitu. Amint lesz bevétel vesznek fel tobb fejlesztot es nekiugranak kemenyebben. Igen, kérték, hogy a kozosseg nyilvanitson velemenyt es jol is teszed, hogy nekik is irsz (sot jobban tenned ha csak nekik irnal es a topicot megkimelned mert itt valoszinuleg senki nem tud neked segiteni, igy csak a nyavajgassal van teleoffolva) viszont az itteni megnyilvanulasaid alapjan azt mar ketlem, hogy ez hasznos is a fejlesztoknek, ahogy te is irtad, nyafogás. Az a feedback, hogy "ilyen meg ilyen vasam van, ennyit koltottem ra, szar a game, droppol es kurv@gyorsan csinaljatok meg" nem segít. Ha tenyleg szeretnel nekik hasznos visszajelzest kuldeni, ird le a palyan, hogy hol, milyen szituban, stbstb.
    Na peace!

  • Beorn

    csendes tag

    válasz syler123 #6664 üzenetére

    Szerintem nagyon kevés olyan hozzászólást fogsz találni, ami agyon dícséri, de szerintem ez konvergál a 0-hoz. Van olyan aki szimplan elvezi a jatekot ahogy van, leirja a sikereit stb, egyket dolgot ami talan nem tetszik neki es jol elvan. Van a masik veglet aki viszont napi szinten fikázza a jatekot, allitasa szerint nem is jatszik vele mostanaban mert egy kalap kaki, de megis bejar ide napi szinten nyígni, amit a topiclakók akik eddig akar csak olvasokent (mint jomagam is) vagy rendszeres forumozokent megelégelnek. Eloszor jozan esszel probalnak alltalaban hatni de a sokadik probalkozasra kirajzolodik a masik oldalon a keyboardwarrior verpistike es -sajnos- atmegy szemelyeskedesbe a dolog.
    Az meg, hogy 20 ora utan ráunsz a Te problemad, nem a jateke. Nem vagyunk egyformak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák