Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Prosector #8142 üzenetére

    Úgy, hogy pl nálam ugrás után csak ezek jöhetnek szóba távolságtól függően:
    - Severny (70%)
    - Primorsk
    - Mylta
    - Shelter

    A többi biszem-baszom apró szarokkal nem foglalkozom, szigetre meg elvből soha sem ugrok.
    Severnyt azért szeretem, mert relatív ha nem ott megy a gép nem nagyon jönnek arra, max 2-3 ember, esetleg 4 ha squad akikkel szemben már előnyben vagy ha jönnek mert jó esetben van fegyvered nekik meg nincs, hacsak nem pont rád szűkül a kör, és azért jönnek.
    Kellően nagy, és bőven találni magadnak minimum full 2-es cuccokat (táska, mellény, sisak)
    E mellé jön még az, hogy közel a lőtér, mellette egy menedék, illetve egy katonai raktár is, szóval még ha gyengébb lenne a kezdeti loot akkor is megvagy.

    Illetve teljesen más az, ha egyedül mész, és más ha csapatban.
    Egységnyi idő alatt 4-en több mindent át tudtok nézni, és tudtok utána osztozkodni a megszerzett zsákmányból. Volt már rá példa, hogy én egy AR supressort se találtam, de haver 2-őt is, és így mindjárt lett nekem is. Erre egyedül esélyem se lett volna.
    De ugyanilyen alap dolog az is, hogy pl Lipovkába nem megyünk squaddal, mert kicsi 4 főnek.
    A mid-game alatt meg elég ha ölsz 1-2 embert, és szintén össze tudsz szedni fullos lootot.

    Másik, hogy én pl air droppra csak akkor megyek, ha kb elém pottyan, vagy pl vízbe, mint severny esetén és tudom, hogy ha én nem megyek érte akkor senki. És javaslom te is így tegyél, mert arra mindig felfigyel mindenki, főleg mid és end game alatt, akkor ha odamész kb 80% az esély arra, hogy feldobd a pacskert.
    Első droppra még csak csak mehetsz ha úgy van, arra még kevesen mozdulnak rá, mivel akkor még javában szedik a kezdő lootot felfelé.

    De ne hidd azt, hogy nekem minden körben ad 4-8x scopot meg full m4-et stb.
    Ésszel kell játszani. Ha nincs scope akkor 2 dolgot tehetsz.
    1: megpróbálsz a szélén játszani, és bevárni 1-2 embert aki kékből érkezik, azt lelőve pótolni a hiányzó cuccokat
    2: bemész egyből a kör közepére egy jól védhető házba, aztán várod hogy érkezzen az enemy, majd végezve vele első pont második fele érvényes ide is.

    Kb ennyi a történet semmi több. :)

    #szerk:
    Közbe találtam telóban is egy ilyet 🤣

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák