Új hozzászólás Aktív témák

  • Orgi

    őstag

    Nekem i3-12100 procim mellett egy 1060 3 GB van, minden medium (shadows low és meleltte lévő valami is) és fullHD-ban meg se röcccen a játék, szerintem egész jól néz ki. Viszont akivel játszom 3700x procival és 1070TI-vel (elvileg erősebb gép) panaszkodik beakadásokra, nem tudom mitől lehet.

    Illetve lenne egy kérdésem, csak az okát kutatjuk. Négyen játszunk esténként, 3 player lvl120 körül, illetv egyikünk felesége a 4. player. Csak a 3 casual game-t toljuk le funból. Viszont pár hete azt tapasztaljuk, hogy minden lvl 500-as, mindenféle csillogó medállal is oda jön és egyedül lealáz minket. Hogy ennek így mi értelme van ezen a szinten, neki nem vagyunk ellenfelek, miért casualban ellenünk játszik, miért nem a saját szintjén a hozzá hasonló erősségű playerekkel? Tegnap is vmi huncutka-akármi nickű magyar player négyünket elrakott a csillió szintjével és a feleség már mondt,a hogy neki így ehhez nincsen kedve, miért engedi be casualba a low levelek ellen a csillió szintű playereket a játék?

Új hozzászólás Aktív témák