Új hozzászólás Aktív témák

  • akyyy

    senior tag

    válasz niof #27383 üzenetére

    Én is új gép vásárlása előtt állok. bár még gondolkozom, hogy csak "pár komponens" csere, vagy egy új gép, de az új gép felé hajlok. Egyedül a vinyókat tartanám meg (abból egyéb ok miatt van sok :D )
    10700K-t néztem ki én is, csak az ára kicsit sokkol. Másik egy i5-10600 lenne. Alaplapra meg VGA-ra gigabyte-t szeretnék, de még kérdés hogy 2070 vagy 3070. Nyilván utóbbit nem nagyon lehet kapni még sehol, de mivel úgyis várnom kell legalább januárig hogy legyen mindenre keret, addigra hátha jobban lesz készlet. igazából nem sokkal kerülne többe, és egy 2080TI szintű kártyám lenne :Y .
    Aztán táp, meg hűtő, de ezeknél már mindegy a márka, valami árérték arányban a hozzá illőt tervezem.

    Illetve majd Black Fridey környéken akarok új monitort is venni, ami 2K-s, 144 Hz-es, ívelt legyen, meg legalább 28". Hátha kifogok egy jó áruhitelt, telefonnak lejárt, így nem vágna földhöz :D
    Elég sokat megy a pubg, de azért néha befigyel más játék is, aztán meglátom mi lesz :)
    Nagy ritkán vannak videó vágásaim, bár ez a hobbim eléggé a háttérbe szorult az utóbbi évben.

Új hozzászólás Aktív témák