Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz sirszevenap #13059 üzenetére

    Ez mint a cikk is részletezi azért nem ilyen egyszerű . Nincs azzal gond ,ha minden este egy adott időben játszol amíg az nem megy az életminőséged -emberi kapcsolataid kárára . Aztán az sem mindegy mivel játszol . Én nemrég azért tértem át erre a játékra , mert korábban a Wot odakényszerített a gép elé. Az egyik legjobb Magyar klánban voltam ahol az aktivitás elengedhetetlen volt a bennmaradáshoz és a fejlődéshez. Ez a kényszeres játék pedig + stresszel járt, amire inkább nemet mondtam. Az ilyen dolgok vezetnek szerintem függőséghez.Aztán ugye az állandó mikrotranzakciók játékon belül a havi prémium+ kiegészítők megvásárlása is függővé tesz , mert ha már ketyeg a prémium csak leülök egy kicsit játszani nem ? Beszélgettem erről pszichológussal és a legnagyobb gond szerinte nem is a játék hanem az a stressz amit ez okoz . Aztán ha még van mellette egy olyan meló ami szintén stresszes akkor csak idő kérdése , hogy mikor pukkan a lufi .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák