Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Bordoi #3965 üzenetére

    öngólt nem tudom hogyan tudok rúgni ennél, annyiről van itt szó hogy kifejtettem egy rálátásom szereinti gondolatomat egy ügyről, mert épp ehhez volt kedvem.

    mindenesetre elmondok még egy gondolatot mert most meg ehhez van kedvem(akit nem érdekel, ne olvassa):
    nyilvánvaló hogy Horyk emailje már a tempbann következménye, tehát ilyenformán ez csak egy következmény, nem ugyanolyan eljárást érdemel, ennek ti vagytok a kiváltói és nem pedig önszántából a fórum ellen követte el. Ráadásul szerintem az a logikus hogy amennyiben a fórum közösségével jól viselkedik akkor az lényegtelen hogy a moderátorokkal privát beszélgetések során milyen viszonyban van, a fórumon a nyilvános megnyilvánulásai számítanak csak, hiszen a fórum számít csak és annak közössége, a moderátorok stresszelt lelki világ nem (bocs:DDD, de ez így ésszerű sztem).

    egyébként én kedvelem a moderátori gárda egyes tagjait akit gyakran látok itt ott topikokban, és egyáltalán nem uszításnak mondom (ezért is monodm jórész csak neked, itt ebben az elhagyatott topikban), viszont emellett nem örülök neki hogy ennyire le van tizedelve a fórum ezen közönsége mert már így is kevesen vagyunk itt a CoD4 communityben és én szeretek itt olvasgatni.

    ezt azért írom ide és nem a modekerbe, mert ez nem egy reklamáció, amiről az a topik szól, hanem a helyzet megvilágítása másképp, nem kívánok a moderációk kivitelezésére specifikusan reagálni csupán egy általános véleményt összegzek, hogy lazábbnak kéne lennetek, főleg egy ilyen isten háta mögötti, szűk társaság esetén, akik jórészt egymásnak írnak, és egyáltalán semmiféle rossz vagy egymást sértegető, hangulatot degradáló jelenet nem történt.

    Üdv: SR

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Aktív témák