Aktív témák

  • Jane01

    csendes tag

    Jó reggelt!

    Húú nagyon rossz éjszakám volt,alig aludtam.Azt álmodtam hogy én is ki lettem tiltva a fórumról. :DDD

    Bordoi:egész végig azt lehet olvasni hogy fenyegetés,mocskolódás,meg mittudomén mi még.
    Ez mind hol történt,e-mailban?Miért kell ezt nekünk elhinni hogy ez így történt?Azért mert ti moderátorok azt mondjátok?Oké,én meg nem hiszem el.Ennyi.Én csak a szememnek hiszek.Eddig amit láttam,abban sem fenyegetés,sem mocskolódás nem volt.

    Én elfogadom hogy szükség van rátok,mert kell a fegyelem,és vannak olyanok akik tényleg túlzásba viszik a dolgokat,de vagyunk itt ezen a topikon kb6-an akik rendszeresen ide járnak.Zavart itt bárkit is Horyk linkje,vagy hozzászólása?Tett panaszt valaki arra,hogy Horyk gusztustalanul,vagy gyomorforgatóan viselkedik?Nem.Akkor miért így kell ezt?

    "Egyébként a "törvény nem tudása".........":igen ebben igazad van,de én ebbe a törvényt semmiféleképpen nem keverném bele.Maximum úgy állná meg ez a helyét hogy a szabályzat nem tudása,nem mentesít a felelőség alól.
    De ha már mégis törvény,akkor biztos ismered azt is ami az Ártatlanság vélelméről szól.

    Direkt nem lett szólva az első törlés után, én eddig úgy tudtam hogy azért nem lett szólva,mert :"ha minden törölt vagy moderált hsz után írnánk indoklást, akkor csak az indoklásírásból állnánk ki","törölni gyorsabb és egyszerűbb, mint szerkeszteni."

    Na akkor tisztázzuk,mert ez a két dolog üti egymást.Miért is nem szóltatok?Azért mert kapkodtok és siettek,és így egyszerűbb,vagy azért mert "biztosan nem megfelelő hangnemben válaszolt volna"Na és akkor mi van?Ha itt a fórumon nyilvánosan teszi ezt akkor bann.

    Andris:legyen bizony új álneved,a régit már ismerem,És tudod...ez megint a te hibád!!! :DDD :P :DDD

Aktív témák