Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PumpkinSeed

    addikt

    válasz Sk8erPeter #17120 üzenetére

    Nem összehasonlításként írtam hanem, hogy az ilyen daemonként futó szolgáltatások hibáinak a királya a transmission.

    Remélhetőleg meg lesz oldva. Bár eddig a legutóbbi értekezések alapján saját szerverekre szánják az oldalt, szóval a magas rendelkezésre állás csak akkor lesz tartható, ha az áramszolgáltató és az internetszolgáltató is úgy akarja. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

  • adam_

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #17120 üzenetére

    Itt reagálnék a html-es topicban adott válaszodra, amit mégegyszer köszönök.

    A PHPMailert lokálisan is tudod tesztelni, érdemes először így a postafiókod tömködése helyett, nyilvánvalóan kell hozzá egyrészt webszerver (teljesen mindegy, hogy ez IIS vagy Apache vagy más), de erre amúgy is szükséged van a fejlesztésekhez,

    Ehhez feltelepítettem a XAMPP-et, amivel létrehozok egy Apache szervert.

    másrészt kell hozzá SMTP-szerver is, de erre jó egy "fake SMTP server" is, pölö:
    http://smtp4dev.codeplex.com/
    https://nilhcem.github.io/FakeSMTP/

    Köszi, kipróbálom. :K

    Ehhez persze konfigurálnod kell a php.ini-t is.

    Ezt hogyan is kellene? :B

    A letöltés és kibontás után a szükséges helyen pl. require_once segítségével behúzod a PHPMailer működéséhez szükséges fájlokat (amiben az osztály található), majd használod a kódot.

    Nem elég ha pl. a honlapom gyökérkönyvtárába kicsomagolom a githubról letöltött phpmailer.zipet, majd pl. az index.html oldalának a legtetejére behúzom az PHPMailer example fájlt php tagek közé, és ott szépen módosítgatom? Vagy erre mindenképp hozzak létre egy külön php fájlt?

    Hogy hogyan tudod kiszedni az űrlapból az adatokat, az az alapvető PHP-ismeretek témakörébe tartozik, szóval ennek előbb nézz utána, aztán a másik topicban beszéljük meg, miután próbálkoztál vele.
    Ez alapján próbálkozom perpill..

    Most jött el az ideje, hogy a PHP-val is foglalkozzam, ezért ha hülyeséget is kérdeztem volna az imént, előre is elnézést. :) Viszont a levelezést etc. kontaktformhoz mindenképp kell a honlapomnál, más út nincs.

    Köszönöm a válaszokat,

    Ádám

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák