Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Sk8erPeter #9534 üzenetére

    Jah, igen olvastam is ezt az ANSI-s hszt is... valahol máshol jártam.

    Fájlok hiányában vagyok én is XD. Én csináltam lokálisan, mert itt kellett, azt mondták, és a rendszer rendkívül jól működik, aztán eg ymásik tagnak kell élesíteni a cuccot, felmásolni a tárhelyre, na és akkor egy csomó karakterkódolási hiba volt, meg még ez - az...
    De mi nem kaphatunk azokhoz a fájlokhoz hozzáférést semmit sem. Hanem a tag mondja, hogy mi a baj, meg látjuk... és ez marha jó, mert nálunk lent, egy másik szerveren működik minden...

    És még csak nem is tudjuk újraprodukálni a hibát... De ugye se hozzáférést nem kapunk az éles rendszerhez, semmit sem látunk belőle, de nekünk kéne a problémát elhárítani...

    Amúgy meg a Zsolti-s féle dolognál még van egy tippem. Nekem volt hasonló anno, hogy... az Eclipse/Netbeans-ben is a projektet, be kellett állítani utf8-ra, amikor létrehoztam, meg a szövegszerkesztőt is benne (de ez már nagyon rég volt) és hiába mentetettem utf8-ként a fájlokat, karakterkódolási hiba csak úgy jött elő..., mert alapból valamelyik beállítása automatikusan latin2-esre állította be magát... És ez volt nálam a hiba

Új hozzászólás Aktív témák