Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DNReNTi #16412 üzenetére

    "hogy fut szolgaltataskent?"
    Úgy, hogy nem szolgáltatásként fut... :U
    Egy nagyon egyszerű webszervert például Javában vagy C#-ban is össze lehet dobni elég rövid idő alatt. (Most azért írtam pont ezt a két nyelvet, mert ezekhez aztán tényleg nem kell különösen megerőltetnie magát az embernek, hogy összehozza, meg nem szükséges n+1 library-t keresgélni. Meg azért, mert Javában már szórakoztam ilyennel. :DDD) Szokásos alkalmazásként fut (ergo nem szolgáltatásként, ami felhasználói belépéstől függetlenül is tudna futni), fogadja és feldolgozza a kéréseket.
    Most ez csak azért érdekes, mert azért nem akkora mágia, hogy hogyan tud portable módban futkorászni.

    Hogy érted, hogy hogy kezel aliasokat? URL aliasokra gondolsz? Vagy a VirtualHostokra?

    ============

    (#16410) PumpkinSeed :
    Használtam már XAMPP-ot, nem ennyire szenvedős... :DDD

    ============

    (#16407) honda 1993 :
    Az ilyen szintű türelmetlenség valóban nem nagy erény egy fejlesztőnél. Már feltettem a költői kérdést a másik topicban, mit csinálsz majd, amikor ennél sokkal komplexebb problémákat kell megoldani, meg ennél milliószor bonyolultabb dokumentációkat kell olvasni,hogy megértsd valaminek a működését, és hogy tudj is fejleszteni hozzá? (Mondjuk egy keretrendszer, egy API, egy library vagy akármicsoda.)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák