Új hozzászólás Aktív témák

  • Forest_roby

    őstag

    HI!

    akkor egy kicsit vmi mas.
    az extra.hu -n van egy weblapom, amit probalok javitgatni..
    a problemam az, hogy a weboldal bongezgetese kozben neha bejon ez:

    Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'url.extra.sql' (4) in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 26

    Warning:

    mysql_connect(): Unable to connect to MySQL server! You should use the right password or activate your database access! in : on line
    in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 32

    Warning:

    mysql_error():: Please call mysql_connect() function before calling any other MySQL function! Do not forget to activate your MySQL database access! in : on line
    in /nfs/extra/prepend/prepend.php(120) : system created function on line 24
    Could not connect: -

    nyomok egy frissitest es maris eltunik, utanna helyesen megjelenik a weboldal.
    Nem talalom a hiba okat, hogy miert jelenik ez meg neha (rendszertelenul).
    Termeszetesen a mysql connection jo, a felhasznalonev/jelszo jo, ha letrehozok egy kapcsolatot a weblap elejen, akkor a weblap vegen mindig be is zarom. Igazabol nem tudom, hogy mi okozhat ilyen hibat. Kb olyan 50 menuvaltas utan bejon egyszer a fentebb beirt hibauzenet, ez azert eleg rendszeres ahhoz, hogy idegesitsen.
    Persze azzal gyozkodom magamat, hogy biztos az extra.hu server lassu azert szarakszik, de mivan ha nem....
    Van vakinek vmi otlete, hogy miert jon ez be?

    Elore is koszi!

    Forest

    ui.: Mar gondoltam arra, hogy atviszem a weboldalat a gepemen levo webszerverre teszteles keppen, hogy ott is megjelenik -e ez a hiba, de odaig meg nem jutottam el....

    -=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

Új hozzászólás Aktív témák