Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    A címhez: szerintem egyértelműen Braun. Próbáltam a Philips régebbi modelljeit is, de nem jöttek be. Nagyobb felület miatt jobban tapad. Ráadásul megvan az a rossz szokásom, hogy nem naponta borotválkozom. Namost a hosszabb szálakkal a Philips nem tud mit kezdeni, csak tépi a szőrt, egyszóval egy rémálom. Ezúton szeretném kifejezni a szándékomat annak a tervezői kéznek az eltörésére, aki kitalálta a kihajthatós pajeszvágót, ami, ugye, elvileg a kelleténél hosszabb szőrszálak elővágására is szolgál(na). Ez borzalmassá teszi a Philipset, amit szoktam használni (apámé). Nekem egy Braun 2540 van ([link]). Mindig hálózatról használom, mert szeretem, ha maximális teljesítményen megy.

    Mint írtam, nem mindennap használom, hanem hetente kb. kétszer. A készülék több, mint 5 éves, egyszer cseréltem szitát és kést, akkor is azért mert leesett, a szita kiszakadt, a kés meg elgörbült :). A teljesítményével hellyel közzel meg vagyok elégedve, bár a nyakamon sosem sikerült úgy, ahogy szeretném.

    Az lenne a kérdésem a gurukhoz, hogy a 20-30 ezres kategóriába eső Braun készülékeket összehasonlítva az én ősi szerkezetemet, tud-e valaki összehasonlító elemzéssel szolgálni? Nagy-e a különbség az újabb fejlesztések miatt, vagy elenyésző? A kitolható pajeszvágó mennyire használható? Ugyanis az enyém a kitolás irányára merőleges vágófelülettel rendelkezik, az újabbak meg a képek alapján azzal párhuzamossal.

    Bocs, ha már volt, de nem volt időm végigolvasni a topikot...

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák