Új hozzászólás Aktív témák

  • McDuff

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hosszas gondolkodás és az itt levő hozzászólások átbogarászása után lettem egy 55PUS7502 boldog tulaja már majd 1 hónapja. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, képminőség filmekre/játékokra szuper, ambilight meg csak dob az összeképen, nekem a hangja is jó, nem eget rengető, de feltűnik ha ősöknél vagyok épp és nézem a gagyibb 6-os Samsungot. Az Android rendszertől féltem kicsit, de nincs még vele gondom.

    Viszont egy témának nem bírok a végére jutni: a Bluetooth az ugyan mire való benne? Volt egy régi LG Full HD-m, vagy 8 éves lenne, abban is volt és ott arra használtam, hogy a telefonom gyönyörűen rá bírt csatlakozni és utána ala külső hangszóróként üzemelt. Itt is ezt vártam, de semmi. Megnéztem, hogy esetleg bluetooth-os egérrel hajlandó e "beszélgetni", de az sem (bár az egér nem egy nagy szám).
    Vagy félreértek vmit és ez nem fogad jelet csak küld? Pl.: Bluetooth-os hangprojektornak?
    Kíváncsiságból egy külső JBL mobilos hangszóróval akartam megnézni az elméletet, de azt se látja.

    Előre is köszönöm ha valaki felvilágosít.

    [ Szerkesztve ]

    Csak akkor tehetsz meg mindent,hogy ha már semmid sincs!

Új hozzászólás Aktív témák