Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    válasz AXisBOLD #14971 üzenetére

    Szia. Nekem az említett típus van. PS4-el nyomom én is, vannak olyan játék részek ahol a színek szebbek voltak a régebbi 9.... széríájú 32" készüléken, mondjuk én csak egy játékkal játszom, így van összehasonlítási viszony :K egyelőre semmilyen beállítás nem történt ami a kijelzőt illeti, ahogy kivettem a dobozból úgy használom. A 4K miatt esett a választás erre a típusra de igazából PS4 miatt akartam egy nagyobb méretű ambilight készüléket. Játékkal nincs baj, nem tapasztaltam lagot, nálam a konzolon a sensitivity teljesen fel van húzva :DDD Youtube 4K videók gyönyörűek, szerintem nagyon sokat dob az amiblight. Egyelőre a 4K filmektől nem vagyok elvarázsolva, nincs még olyan sok anyag. Nálam a nappaliban egy 55" OLED csücsül :DDD szóval napi szintén össze tudom hasonlítani :K qurva drága volt annó az LG, de nem bántam meg. A mostani Philipsről, smart része rendben van, nálam eddig nem volt gond az androiddal. Összeségében: nem rossz Milyen gyönyörű lehet a képe az új OLED Philipsnek

    Tehát, nem vagyok annyira elvarázsolva ettől a típustól, filmnézésre egyelőre marad az LG ami amúgy csak Full HD. Philips marad a PS4-hez és youtube 4K videókhoz.

    TV nézés nálam a film képstíluson történik.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák