Új hozzászólás Aktív témák

  • Ptomi1985

    újonc

    55pus7150,több problémám is van a készülékkel.1 A 3D lejátszás valami hihetetlen rossz olyan mintha ellennének csúszva a rétegek vagy mintha Szellemképes lenne,Szinte ugyanazt látom 3d szemüveggel mint nélküle csak van egy pici térhatás!Ezt a jelenséget az összes usb porton produkálja minden 3d filmel!Megnéztem lg 3d tv-n is az usbn lévő filmeket azon tökéletes a lejátszás.Probáltam 3D Médialejátszóval is a usb-n lévő filmeket és igy is szépen lejátszotta a filmeket,de még mindig mintha lett volna egy kis szellemkép!Eredeti 3D filmekkel is ez a helyzet!Mindenképpen az Usb- lejátszással van probléma!2: Van amikor nem ismeri fel a csatlakoztatot bluray vagy Thome beltéri lejászokat ilyenkor kapcsolgatnom kell a hdmi bemenetek közt percekig,hogy felismerje!3:Van amikor Nincs hang a külső lejátszókon egyszerűen elmegy a hang,de ha bedugok egy pendriveon lévő filmet azon jön a hang.4:Nem reagál a bekapcsolásra percekig hiába huzom ki a konektorból is,ugyan ez a helyzet.Firmware frissités előtt nem játszott le 4k videókat,se usb-ről ,se internetről.A 4k videók rettentően szaggatnak,illteve nincs hang 1-2 videóhoz.Kiprobáltam Másik Uhd tvn is a 4k videók lejátszását ott tökéletes szaggatásmentesen ment.
    A legujabb firmwaret felraktam,de igy is ezek a hibák tapasztalhatóak,.A szülöknek is van egy pus 7150 ők máshol vették mint én,és ugyanezeket a hibákat produkálja nekik is.Nem hinném,hogy széria hibát fogtunk volna ki. Valakinek ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák