Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz Rambovits #89752 üzenetére

    Ez nem a 4chan 9gag, itt nem kell feltétlen krumpli :)

    Szerintem ez a "ki mennyit költ az autóra" dolog pont olyan, hogy nem lehet összehasonlítani, abszolút egyéni kinek mire van igénye.
    Az A4-emre is azt mondja, a szerelőm, hogy csak használni kell, mert rendben van. Bárki beleül, elégedett. Én meg ránézek, beleülök és azt látom, hogy ezt meg ezt ki kell cserélni, mert valószínűleg üldözök egy olyan képet, ami irreális. Egy halkan suhanó patent autót. Ami lehet, hogy újokrában igaz volt rá, de így 14 év és 250k km után kicsit már kilazult itt, nyiszog ott, én meg buzukiból ültem át, naná, hogy nem tudom a helyén kezelni.

    Pedig csak egy használati tárgy.

    Tavaly április végén került hozzánk, azóta már 300k-nál tartok a ráköltésben és egy 930k-s autóról beszélünk.
    És csak kb. 7k km-t mentem vele ez idő alatt.

    De még valami kopogtat az első futóműben, valószínű csak a "kutyacsont", mert egyébként újak a lengőkarok. Az első ülés kicsit kotyog, embert nem találok rá, hogy megjavítsa vagy megnézze. A kardánboxban a szivargyujtó már elég ratyin néz ki, rozsdás a fészke. A hangtechnikát még nem csináltam meg, mert hidegben nagyon nem akaródzok molyolni vele. A középső dob már hetek óta megvan, de még nem cseréltettem ki, mert nem jutottam el a szerelőhöz.
    Távolról nem látszik, csak közelről, de a karcok, műanyag elemeken 1-2 horpadás engem zavar, hátsó lököst ki kellene akkor cserélni. De a mosott tiszta kasztni nagy részét végigsimítva érezni a repülőrozsdát, jó volna teljesen újrafestetni az autót. *well that escalated quickly.png*
    Hülye vagyok na :U

    [ Szerkesztve ]

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák