Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz m3tr0 #8306 üzenetére

    na most abba ne is reménykedj hogy 300k ért majdnem hibátlan GTi-t vagy bármilyen más hasonló korú autót kapsz! :U

    lakatolni meg fényezni én se állnék neki (pedig fényezős haver mondja hogy nem is bonyolult, jah neki... :U )

    de azért az alját pl Te magad is megtudod kapargatni csiszolni, és lefújni vastagon alváz védővel ha csak felületi rozsda van.

    a kereket te is kitudod cserélni (gyári emelővel és kerék kulccsal azért ne állj neki!)

    felpolirozni Te is feltudod..

    szóval az ilyen apró dolgokat Te magad is megtudod csinálni, amúgy meg elég felhasználó barátok a golfok, könnyű őket szerelni.

    autószerelő/golfokat ismerős ismerőst ( :D ) meg keresni kell, azért találni lehet megbizható embereket.

    azért egy ilyesmi végeredményű 4ajtossal megbarátkoznék:[link][link][link][link][link]

    no meg a 4 ajtónak meg van az az előnye hogy nem kell nagyon azzal foglalkozni hogy az ajtók lógni fognak, jóval könnyebb pakolni (pl a csajok jóval könnyebben beszállnak hátulra :)))

    én ha így hirtelen akarsz ennyiből GTI-t venni akkor egy napos szombaton megnézném mindkettőt legalább a tapasztalat miatt, ha jól láttam amúgy is mind kettő Veszprém megyében van.

    Köszönöm, de azért neki is meg van a nyűgje baja, egy új fényezés meg egy durvább ültetés el kéne, illetve jövőre szerintem meg kell ejtenem egy motor felújítást, ha meg marad.

    no meg valamit kell kezedni vele mert néha már nem érzem biztosnak 1-1 előzésnél ;]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák