Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    válasz Csabi04 #117936 üzenetére

    Piros passz, én annó 1.5m ft-ot szántam erre a témára, elég sok autót átnéztem a hahu-n képről, a legtöbb neppertől való. Ezek a "családi okok miatt eladó", "rendszeresen szervízelt, most esett át a nagyszervízen", "Orvos használta svájcban", "harmadik autóként használt megkímélt", stb. hasba akasztós náci dumák. Ezeket jó messzire kerüld el, illetve a keveset futott, 20 éves vasakat, 170e km-el. Ha megy a matek, és elosztod az évek számát a megtett futott km-el, akkor ott valami nagyon nem kerek.. :DDD
    én magánszemélyes hirdetéseket böngésznék, és egy hónom alá csapható autószerelővel mennék autót venni.
    Esetleg rászánnék a 1.5 misiből úgy 150-180 körüli összeget, amiért behoznak Neked egy olyat, amit a behozó ember magának is megvenne. Ott megadod a plafon összeget, a Ombre megmondja mennyi a sikerdíja, és honosítással együtt intézi a taligát. Vagy keresel egy ismerőst, és attól veszel kocsit, akiben megbízol.
    Kérdés milyen felhasználásra veszed, ha városban ingázni, akkor 1.6 v. 1.8 benzinest keresgélnék, ha főleg vidék, hosszú utakra, akkor 1.9 PD-t. :K
    Rövid távokon megölöd a dízelt, oda nem érdemes olyat, akkor egy fasza benyást, és beletolnám a gáz szettet. :)
    Szerintem.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Új hozzászólás Aktív témák